Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Odpowiedz w temacie

Czy Paweł Piskorz nadaje się na menadżera Stali Rzeszów?


Wszystko o Stali Rzeszów


Czy Paweł Piskorz nadaje się na menadżera Stali Rzeszów?
Tak 43%  43%  [ 19 ]
Nie 57%  57%  [ 25 ]
Liczba głosów : 44
Opcje      Szukaj
Post 7 kwi 2026, o 23:03
 Re: Czy Paweł Piskorz nadaje się na menadżera Stali Rzeszów?
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 1 lis 2011, o 02:42
Posty: 477

Zobacz profil 
Co obecnie gryzie w oczy to fakt ze poki menedzer mial zostac wszystko bylo elegancko w klubie, przygotowujemy sie do sezonu i jedziemy. Kiedy postawiono na Kasprzaka bo jak zrozumiale klub w koncu zechcial zeby druzyna zajal sie zuzlowiec i dotychzasowy menedzer mial dzielic z nim kuchnie kategorycznie odmowil i od tamtej pory kiedy pojawia sie artykul o naszym klubie i jakas rozmowa z bylym menedzerem nagle cos co wczesniej bylo gicior nagle jest pomidorem. Na pytania tlumaczac z polskiego na nasze czy nowy zarzad dziala ujowo pada pomidor. Niech powie co go boli zamiast bawic sie w ciuciubabke i wypuszczac w eter teksty ktore maja jednoznaczne oddzialywanie na reputacje klubu.


           
Post 21 kwi 2026, o 20:54
 Re: Czy Paweł Piskorz nadaje się na menadżera Stali Rzeszów?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2008, o 00:29
Posty: 709

Zobacz profil 
Witam,
Przypominam się. Kiedy ten temat zostanie przeniesiony do działu "Poza torem"?

DMN: Nigdy. Kolejne przypomnienia będą kończyć się ich kasacją.

_________________
Zawsze ten sam mateusz_sz.
Obrazek


           
Post 21 kwi 2026, o 21:28
 Re: Czy Paweł Piskorz nadaje się na menadżera Stali Rzeszów?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 2090

Zobacz profil 
Raczej od razu na śmietnik.


           
Post 3 cze 2026, o 15:12
 Re: Czy Paweł Piskorz nadaje się na menadżera Stali Rzeszów?
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3574

Zobacz profil 
Proszę o zmianę tematu wątku na - Czy Paweł Piskorz nadaje się na menadżera Polonii Piła ?

_________________
Obrazek


           
Post 3 cze 2026, o 16:53
 Re: Czy Paweł Piskorz nadaje się na menadżera Stali Rzeszów?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1966

Zobacz profil 
Odpowiedź pozostaje ta sama. Nawet najgorszemu wrogowi bym nie życzył takiego menedżera.


           
Post 3 cze 2026, o 18:38
 Re: Czy Paweł Piskorz nadaje się na menadżera Stali Rzeszów?
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 1 lis 2011, o 02:42
Posty: 477

Zobacz profil 
A ja jestem ciekawe jak sobie poradzi jesli z Pila wogole okaze sie prawda. Teraz trafi na grunt gdzie naprawde musi posklejac cos z niczego a u nas bylo bardziej na odwrot.


           
Post 5 cze 2026, o 15:35
 Re: Czy Paweł Piskorz nadaje się na menadżera Stali Rzeszów?
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 10 mar 2022, o 19:51
Posty: 1631

Zobacz profil 
Pan Paweł oficjalnie menagerem w Pile!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 167 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Feldkurat Katz i 27 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi